Play Now

Sevgilim Olur musun ?

Steam Video Games Windows

24 saat kameralarla gözetlenen eve gir ve birileriyle sevgili olmaya çalış. Diğer yarışmacılarla sohbet et, espri yap, iltifat et, laf sok, hakaret et, nasıl istersen öyle konuş. Aşk, ihtiras, entrika, yalan, dolan, komedi, herşey burada. Haftanın sonunda birinci olmak için ne gerekiyorsa yap. Birinci olan yarışmacı, son iki yarışmacıdan birini evden gönderme hakkına sahip olur.

ÖZELLİKLER

* Dinamik yapay zeka : Bu evin içinde hiç kimse sabit değil. Hiç kimse harekete geçmek için sizin bir şeyler yapmanızı beklemiyor. Koltuğa oturup öylece beklerseniz büyük ihtimalle hafta sonunda elenirsiniz. Herkes bir zekaya sahip ve yaptığınız hareketlere göre tepkileri dinamik olarak değişiyor.

* Reyting sistemi : Konuştuklarınıza, yaptıklarınıza dikkat edin. Her etkileşiminizin bir sonucu var ve buna bağlı olarak negatif yada pozitif reyting alırsınız. Hafta sonunda birinci olabilmek için mümkün olduğunca pozitif reyting kazanmaya çalışın.

* Dinamik ilişki sistemi : Bütün yarışmacıların sizinle ve kendi aralarında dinamik ilişki seviyeleri var ve bu ilişki seviyeleri sizin veya onların yaptıklarına bağlı olarak dinamik bir şekilde değişebilir. Oyun başında sizi sevmeyen biri oyun sonunda size aşık olabilir yada yapay zekanın kontrol ettiği iki yarışmacının arasını çevireceğiniz entrikalarla bozabilirsiniz.

* Çizgisel olmayan oynanış : Oyunun doğası gereği, yaptığınız seçimler ve oynama şekliniz oyun sonunu büyük ölçüde etkileyecektir. Her yeni oynayışınızda farklı deneyimler ve farklı sonlarla karşılaşabilirsiniz.

* Zengin içerik : Yapılacak o kadar çok şey var ki, ilk oynadığınızda her şeyi keşfetmeniz imkansız ve daha fazlasını görmek için yeniden oynamak isteyeceksiniz.

Latest News

No items found.
No items found.
Follow
Sevgilim Olur musun ?

Sevgilim Olur musun ? ; biraz Biri Bizi Gözetliyor, biraz da Gelinim Olurmusun programlarından ilham alınarak tasarlanan bir oyundur. İçerik olarak bu yarışmalardan çok daha fazlasını barındırıyor.

0
Average User Rating
0 votes
Rate This Item
Your Rating: 0
Submit

Lost Password